15.7. 2024

Aktuálně

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nabídka služeb pro pacienty
Jak vybrat barvu dle vzorniku 3D-MASTER
implantáty Straumann

Pro pacienty

[ Bělení zubů | Chrániče chrupu | Skřípete zuby? | Krásné bílé zuby | Pomůcky ]

Tepelné tvarování fólií

Bělení zubů

V naší laboratoři vám zhotovíme a poskytneme veškeré pomůcky, které potřebujete k vybělení chrupu v domácích podmínkách. Chrup se bělí pomocí k tomu určených gelů, které se nanáší na zuby v laboratorně zhotovených formičkách a nechá se působit zejména přes noc. Tento proces se několikrát opakuje a díky němu docílíte zesvětlení chrupu až o několik tónů. Nemusíte chodit ke svému zubaři a zbytečně platit více než je nutné.


Sportovní chrániče chrupu

Sportovní chrániče chrupu se používají především v kontaktních sportech, kde hrozí poranění čelistí a poškození zubů v důsledku nárazu. Mezi tyto sporty patří zejména hokej a bojové sporty, ale hodí se pro jakoukoliv činnost, kde hrozí poranění v oblasti chrupu. V naší laboratoři vám zhotovíme chránič dle vašich požadavků s ohledem na druh použití. Nabízíme obrovskou škálu barev a různých barevných kombinací. Velké možnosti individualizace. To vše za nižší cenu a kratší čas, než u zubaře.


Skřípete zuby?

Pro pacienty, kteří mají problém se skřípáním zubů, které se často projevuje v noci bez vašeho vědomí nabízíme dlahy proti skřípání zubů (bruxismu) zhotovené z tenké pevné folie, které zabraňuje skřípání zubů a jejich poškozování v důsledku velkých tlaků. Tato pomůcka se nasazuje přes zuby na noc.


Krásné bílé zuby

Chcete mít zářivý úsměv s krásnými zuby například na focení, ale vaše zuby nejsou podle vašich představ? Přijďte k nám a my vám zhotovíme přes zuby "šablonu" z tenké folie v barvě A1, což je jeden z nejsvětlejších odstínů přirozených zubů a poupravíme případné tvarové nedostatky. Tuto folii si pak nasadíte podle potřeby na vlastní zuby a krásný úsměv každého ohromí.


Další pomůcky

Naše laboratoř nabízí mnoho dalších výrobků foliového systému, které naleznete na obrázku níže. Pro případné dotazy využijte kontaktní formulář, nebo telefon.


Nabídka výrobků
Baze náhrad Dlahy pro fixaci a bělení Fixační dlahy Fixační dlahy (upravené) Formy pro dublování Kapničky Individuální otiskovací lžíce Nákusné dlahy Ozdoby na termoplastické fólie Chrániče pro sportovce Pozicionéry Provizorní můstky Rovnátka SILENSOR - dlahy proti chrápání