15.7. 2024

Aktuálně

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nabídka služeb pro pacienty
Jak vybrat barvu dle vzorniku 3D-MASTER
implantáty Straumann

Laboratoř

Dental Atelier

Zubní laboratoř Dental Atelier provozovaná diplomovaným zubním technikem Janem Macinauerem se nachází v Praze 2 - Nuslích a je vybudována formou půdní vestavby jako atelier.
Je zaměřena na výrobu především fixních stomatologických náhrad v nadstandardní kvalitě.


"Stejně jako já dobře víte, že nabídka zubních laboratoří je dnes obrovská a pro zubního lékaře není problém začít spolupráci s některou z nich. I nabídka každé z nich je poměrně široká a podobná, ovšem co se týče kvality, už by se větší rozdíly najít daly. Obecně platí, že cena není často známkou kvality, tudíž co je drahé, nemusí být dobré. Nicméně individuální ruční práce, což práce zubního technika představuje, vyžaduje určitou časovou náročnost a právě zde se dají nalézt ony rozdíly v kvalitě, což může mít dopad i na cenu výrobku.

Laboratoř Laboratoř Laboratoř

Za stejný čas se dá vyrobit rozdílné množství protetických výrobků, ale kvalita si vyžaduje více času a mnohdy se tento čas strávený navíc odrazí v konečné ceně. Je tedy třeba najít kompromis mezi kvalitou a cenou, což Vám nabízím ve své laboratoři.

K čemu Vám bude můstek, ač za výhodnou cenu, který nepůjde nasadit, estetika pochybná a pacient znechucený?

Záleží tedy jen na vás jakou možnost si vyberete, ale vzhledem k rostoucí náročnosti pacientů je jisté, že kvalita bude rozhodovat."

Kvalita za rozumné ceny = Dental Atelier - Jan Macinauer


Laboratoř Laboratoř Laboratoř